Site Loader

Jeżeli szukasz kłódki, którą będziesz mógł otwierać bez użycia klucza, to dzisiejszy artykuł powinien Cię zainteresować. Chcemy dziś przedstawić bowiem produkt, który zaskarbił sobie sympatię wielu użytkowników. Uwielbiają go szczególnie osoby, które notorycznie gubią klucze. W dzisiejszym tekście główną rolę gra kłódka szyfrowa. Na czym polega jej działania i dlaczego warto ją mieć w swoich zasobach? O tym i o pozostałych zaletach przeczytacie poniżej.

Zamykanie bez klucza bezcenne dla wielu użytkowników

Brak klucza przy kłódkach szyfrowych sprawia, że nie tylko nie martwisz się o jego posiadanie, ale także jedną kłódkę może otworzyć więcej osób znających do niej kod. Jest to niezwykle dobre rozwiązanie w przedsiębiorstwach. Kod znają tylko określone osoby, dzięki czemu bezpieczeństwo jest zachowane, a co więcej, nie trzeba zatrudniać dodatkowej osoby, która odpowiedzialna byłaby za wydawanie kluczy.

Jak działa kłódka szyfrowa? Posiada specjalny mechanizm ryglowy, który doskonale zabezpiecza nie tylko pomieszczenia, ale również bagaż, skrzynki narzędziowe czy szafki w pomieszczeniach socjalnych.

Powszechnie stosowane mechanizmy posiadają 3- lub 4-cyfrowy kod, który w każdej chwili można indywidualnie ustawić. Mogą to być cyfry, ale także kombinacja ruchów. Jedynym mankamentem tego rozwiązania jest problem z otwarciem zabezpieczenia w momencie, kiedy zapomnimy szyfru. Niemniej jednak rozwiązanie to jest powszechnie stosowane w wielu przedsiębiorstwach, klubach sportowych czy nawet szkołach, ponieważ jest o wiele wygodniejsze, niż tradycyjny kłódki zamykane na kluczyk.

Paulinka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *