Site Loader

Każdy właściciel hotelu powinien mieć na uwadze dobro swoich klientów. Tylko wtedy może mieć pewność, że ci będąc w danym mieście być może do niego wrócą. Dziś chcemy poruszyć temat, który nie powinien nikogo dziwić. Na tapetę bierzemy sejf hotelowy, który nie da się ukryć, powinien znajdować się w każdym pokoju. Okazuje się bowiem, że wiele osób przyjeżdżających na wakacje czy delegacje, przywozi ze sobą cenne rzeczy, których nie chcą nosić przy sobie przez cały czas. Oczekują zatem, że w pokoju, który wynajmują, znajduje się miejsce, w którym mogą bezpieczenie je przechować.

Na co zwrócić uwagę wybierając sejf?

Oferta sejfów jest niezwykle bogata. Zanim zatem wybierzesz pierwszy lepszy, zastanów się, na czym tak naprawdę powinieneś się skupić. Wciel się w postać własnego gościa, który chce przechować cenne rzeczy. Wówczas na pewno dojedziesz do tego, jaki sejf hotelowy powinien znajdować się w każdym pokoju.

Przede wszystkim musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, co tak naprawdę Twoi goście będą chcieli schować w sejfie – gotówka, karty płatnicze, telefony, biżuteria, ważne dokumenty – to wszystko wymaga odpowiednich zabezpieczeń. Możesz teraz zastanowić się nad sejfem, który będzie spełniał wszelkie oczekiwania. Pamiętaj przy tym, że sejfy, ze względu na zabezpieczenia, dzieli się na trzy rodzaje:

  • ognioodporne
  • antywłamaniowe
  • połączenie dwóch pierwszych – ognioodporne i antywłamaniowe.

Wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem byłby ostatni rodzaj, który chroni rzeczy gości zarówno przed włamaniem, jak i ogniem. Niemniej jednak, wystarczy również sejf antywłamaniowy, który pozwoli zabezpieczyć wartościowe dobra przed kradzieżą. Należy mieć bowiem na uwadze, że do 30 minut po wybuchu pożaru te nadal będą bezpieczne.

 

Paulinka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *